Fagola olkalaukku Léo F0110004, Khaki

Heti toimitettavissa omasta Ulvilan varastosta

Hinta: 39,95 € 3995
Määrä: kpl

Fagola Léo on rento ja käytännöllinen khakinvärinen canvas-olkalaukku, jonka ruskeat nahkayksityiskohdat viimeistelevät ajattoman ilmeen. Monipuolisten taskujen ja laajennettavan pohjan ansiosta laukku sopii hyvin monenlaiseen käyttöön.

Magneettilukollisen läpän alla on vetoketjulla suljettava pääosio. Sisältä löytyvät vetoketjutasku, avotasku sekä kaksi paikkaa kynille. Läpän alla on lisäksi etutasku ja laukun takana vetoketjutasku, joten puhelin, lompakko, avaimet ja muut pienet tavarat saa pidettyä hyvässä järjestyksessä.

Kun tarvitset enemmän tilaa, laukun pohjassa olevan vetoketjun voi avata ja laukun tilavuutta kasvattaa. Pitkä säädettävä olkahihna mahdollistaa laukun kantamisen olalla tai vartalon yli crossbody-tyyliin.

Kenelle laukku sopii? Hyvä valinta, jos pidät rennosta, hieman rouheasta tyylistä ja haluat vaihtoehdon perinteiselle nahkalaukulle. Khakinvärinen canvas ja ruskeat nahkayksityiskohdat sopivat niin miehelle kuin naiselle. Laajennettava pohja tuo mukavasti lisätilaa silloin, kun päivän aikana mukaan kertyy enemmän tavaraa.

Tuotetiedot

  • Materiaali: puuvillainen canvas-kangas
  • Yksityiskohdat: nahkaa
  • Väri: khaki / ruskea
  • Mitat: 25 × 22 × 6 cm
  • Säädettävä pitkä olkahihna
  • Vetoketjulla suljettava pääosio
  • Sisällä vetoketjutasku, avotasku ja kaksi kynäpaikkaa
  • Läpän alla etutasku
  • Takana vetoketjutasku
  • Vetoketjulla avattava laajennusosa pohjassa

Toimitustavat

Toimitus valitsemaasi Matkahuollon noutopisteeseen: 6,95 €
Matkahuollon jakopaketti: 10,00 €
Matkahuollon kotijakelu: 11,50 €
Nouto sovitusti Porin tai Ulvilan keskustasta: 0,00 €
Lahjakortin toimitus sähköpostiin: 0,00 €

Fagola olkalaukku Léo F0110004, Khaki