Cabaia Adventurer M Naxos reppu, violetti

Heti Porin myymälästä ja verkkokaupasta

Hinta: 89,00 8900
Määrä: kpl
Cabaian ajattoman tyylikäs, kauniin violetinvärinen reppu. Repun mukana tulee irtotasku / pussukka, jonka voi vaihtaa repun päällitaskuksi tai sitä voi käyttää repun sisällä pikkutavaroiden säilytykseen.

Reppu avautuu perinteisen lääkärilaukun mallisesti ja sen sisällä on useita taskuja tavaroiden järjestämistä helpottamaan. Repusta löytyy pehmustettu avotasku n. 13" tietokoneelle.

Reppu on käytännöllinen ja monenlaiseen menoon sopiva, töistä kouluun ja vapaa-ajan tapahtumiin.
Repun tilavuuden ja smart sleeve ominaisuuden ansiosta reppu sopii hyvin myös matkailuun. 

Repun materiaali on vettähylkivää ja reppu on vegaaninen. Sen valmistuksessa ei ole käytetty eläinperäisiä ainesosia. Materiaalin valmistukseen on käytetty muovisia kierrätyspulloja. 
Materiaalit: repun ulkopuoli; 100% kierrätetty polyesteri ja 100% polyuretaani.
repun sisäpuoli; 100% polyesteri
Ympäristöystävälliset materiaalit, joilla GRS, EVE VEGAN ja GOTS sertifikaatit.
Mitat: Korkeus 41 x leveys 27 x syvyys 16 cm
Kahvat, hihnat: Kantokahvat ja repun säädettävät, pehmustetut olkahihnat. Repun takana smart sleeve.
Taskut:  Vetoketjulla suljettavan repun sisällä on kaksi pientä avotaskua ja pehmustettu avotasku sekä verkkotasku. Pehmustettuun avotaskuun mahtuu 13" kannettava tietokone. Repun mukana tulee kaksi vaihdettavaa taskua. Repun takaa löytyy pieni piilotasku. Lisäksi repusta löytyy pidike esim. avaimille ja irtonainen tuoksupussukka.
Tilavuus: 23 l
Paino: 0,89 kg
Takuu: Elinikäinen takuu, joka kattaa valmistusvirheet.

Toimitustavat

Toimitus valitsemaasi Matkahuollon noutopisteeseen: 0,00 €
Matkahuollon jakopaketti: 10,00 €
Matkahuollon kotijakelu: 11,50 €
Nouto Porin myymälästä: 0,00 €
Lahjakortin toimitus sähköpostiin: 0,00 €

Cabaia Adventurer M Naxos reppu, violetti